Gb

Magyar bajnokok

Férfiak

Év Normáltáv Hosszútáv Középtáv Rövidtáv Pontbegyűjtő
1997 Dosek Ágoston
OSC
Lajosforrás
       
1998 Dosek Ágoston
OSC
Öskü
       
1999 Dosek Ágoston
OSC
Kisasszonyerdő
Dosek Ágoston
OSC
Vigándpetend
  Dosek Ágoston
OSC
Újdörögd
 
2000 Holluby András
PSE
Salgóvár
Holluby András
PSE
Budapest
  Vajda Zsolt
THT
Budapest
 
2001 Paulovits László
SPA
Öskü
       
2002 Paulovits László
SPA
Öskü
Paulovits László
SPA
Ópusztaszer
Vajda Zsolt
THT
Balatonalmádi
 
2003 Egei Tamás
TTE
Újdörögd
Viraszkó Zoltán
NYK
Törökbálint
  Paulovits László
SPA
Törökbálint
 
2004 Paulovits László
SPA
Brennbergbánya
  Dosek Ágoston
OSC
Brennbergbánya
Molnár Zoltán
THT
Kab-hegy
 
2005   Egei Tamás
TTE
Várgesztes
Paulovits László
SPA
Várgesztes
Molnár Zoltán
THT
Recsk
Viraszkó Zoltán
NYK
Parád
2006   Marosffy Dániel
OSC
Budapest
Marosffy Dániel
OSC
Budapest
Tóth Tamás
TTE
Veszprém
Tóth Tamás
TTE
Ópusztaszer
2007   Egei Tamás
TTE
Bükkszentkereszt
Marosffy Dániel
OSC
Bükkszentkereszt
Vajda Zsolt
THT
Hódmezővásárhely
Marosffy Dániel
OSC
Várgesztes
2008   Marosffy Dániel
OSC
Balatonfűzfő
Marosffy Dániel
OSC
Sándorfalva
Marosffy Dániel
OSC
Litér
Paulovits László
SPA
Vérteskozma
2009   Rózsa László
MSE
Öskü
Paulovits László
SPA
Öskü
Rózsa László
MSE
Szeged
Marosffy Dániel
OSC
Csopak
2010   Rózsa László
MSE
Balatonalmádi
Paulovits László
SPA
Balatonfüred
Marosffy Dániel
OSC
Sopron
Hajdú Martin
TTE
Pusztavacs
2011   Rózsa László
MSE
Gelse
Rózsa László
MSE
Balatonalmádi
Rózsa László
MSE
Miskolc
Marosffy Dániel
OSC
Zebegény
2012   Beöthy Ádám
KOS
Zebegény
Egei Tamás
TTE
Biatorbágy
Rózsa László
MSE
Tapolca
Rózsa László
MSE
Miskolc
2013   Bedő Csaba
BSC
Érd
Bedő Csaba
BSC
Ásotthalom
Rózsa László
MSE
Érd
Bedő Csaba
BSC
Zebegény
2014   Rózsa László
MSE
Bátaapáti
Rózsa László
MSE
Bükkszentkereszt
Holluby András
PSE
Tarján
 
2015   Rózsa László
MSE
Herend
Bedő Csaba
BSC
Abaliget
Rózsa László
MSE
Miskolc
Beöthy Ádám
KFKI
Balatonalmádi
2016   Bedő Csaba
BSC
Miskolc
Bedő Csaba
BSC
Kiskunmajsa
Fekete Ágoston
ZTC
Felsőörs
Viraszkó Zoltán
DTC
Tata

Nők

Év Normáltáv Hosszútáv Középtáv Rövidtáv Pontbegyűjtő
1999 Füzy Anna
OSC
Kisasszonyerdő
Farkas Gabriella
NYV
Vigándpetend
  Marosffy Orsolya
OSC
Újdörögd
 
2000 Füzy Anna
OSC
Salgóvár
Füzy Anna
OSC
Budapest
  Füzy Anna
OSC
Budapest
 
2001 Füzy Anna
OSC
Öskü
       
2002   Füzy Anna
OSC
Öskü
Füzy Anna
OSC
Ópusztaszer
Marosffy Orsolya
OSC
Balatonalmádi
 
2003 Füzy Anna
OSC
Újdörögd
Füzy Anna
OSC
Törökbálint
  Marosffy Orsolya
OSC
Törökbálint
2004 Füzy Anna
OSC
Brennbergbánya
  Füzy Anna
OSC
Brennbergbánya
Füzy Anna
OSC
Kab-hegy
 
2005   Füzy Anna
OSC
Várgesztes
Füzy Anna
OSC
Várgesztes
Füzy Anna
OSC
Recsk
Füzy Anna
OSC
Parád
2006   Füzy Anna
OSC
Budapest
Füzy Anna
OSC
Budapest
Füzy Anna
OSC
Veszprém
Füzy Anna
OSC
Ópusztaszer
2007   Füzy Anna
OSC
Bükkszentkereszt
Füzy Anna
OSC
Bükkszentkereszt
Cseh Veronika
TTT
Hódmezővásárhely
Füzy Anna
OSC
Várgesztes
2008   Füzy Anna
OSC
Balatonfűzfő
Füzy Anna
OSC
Sándorfalva
Füzy Anna
OSC
Litér
Füzy Anna
OSC
Vérteskozma
2009   Füzy Anna
OSC
Öskü
Füzy Anna
OSC
Öskü
Füzy Anna
OSC
Szeged
Füzy Anna
OSC
Csopak
2010     Cseh Veronika
MSE
Balatonfüred
Füzy Anna
OSC
Sopron
Cseh Veronika
MSE
Pusztavacs
2011     Füzy Anna
OSC
Balatonalmádi
Horváth Adrienn
MAFC
Miskolc
Füzy Anna
OSC
Zebegény
2012   Füzy Anna
OSC
Zebegény
Füzy Anna
OSC
Biatorbágy
Füzy Anna
OSC
Tapolca
Füzy Anna
OSC
Miskolc
2013   Egei Petra
SPA
Érd
Füzy Anna
OSC
Ásotthalom
Kaufmann Brigitta
MMT
Érd
 
2014   Füzy Anna
OSC
Bátaapáti
Füzy Anna
OSC
Bükkszentkereszt
Cseh Veronika
MSE
Tarján
 
2015   Füzy Anna
OSC
Herend
Füzy Anna
OSC
Abaliget
Füzy Anna
OSC
Miskolc
Füzy Anna
OSC
Balatonalmádi
2016   Füzy Anna
OSC
Miskolc
Tamás Bianka
DTC
Kiskunmajsa
Pénzes Erzsébet
DTC
Felsőörs
Pénzes Erzsébet
DTC
Tata

Váltó

2008, Németbánya: Megalódusz SE (Rózsa László, Cseh Veronika)

2009, Csopak: Megalódusz SE (Rózsa László, Cseh Veronika)

2010, Balatonfüred: Orvosegyetem SC (Füzy Anna, Marosffy Dániel)

2011, Nagykovácsi: KST / VKE Nelson Aminostar (Horváth Marcell, Horváth Gergő)

2012, Érd: KST / VKE Nelson Aminostar (Horváth Marcell, Horváth Gergő)

2013, Sóly: Orvosegyetem SC (Füzy Anna, Marosffy Dániel)

2014, Veszprém: Orvosegyetem SC (Füzy Anna, Marosffy Dániel)

2015, Nagyvázsony: Diósgyőti TC (Tamás Tibor, Viraszkó Zoltán)

2016, Felsőörs: Diósgyőti TC (Tamás Tibor, Viraszkó Zoltán)

Vba2
Film
1 Április 1. Csopak
2 Április 2. Csopak
3 Április 8. Slovenij Gradec (SLO)
4 Április 9. Slovenij Gradec (SLO)
5 Április 22. Welten (A)
6 Április 23. Welten (A)
7 Április 29. Veszprém - Márkó
8 Április 30. Veszprém - Márkó
9 Július 22. Zebegény
10 Július 23. Zebegény
11 Augusztus 12. Nagybánya (RO)
12 Augusztus 13. Nagybánya (RO)
13 Szeptember 2. Pákozd
14 Szeptember 3. Pákozd
15 Szeptember 9. Miskolc
16 Szeptember 10. Miskolc
17 Szeptember 23. Cserszegtomaj
18 Szeptember 24. Cserszegtomaj

A 2016-os sorozat végeredménye az alábbi táblázatban tekinthető meg:

Excel

Korábbi évek: 2015 2014 2013, 2012, 2011